loader image

Nasz Skład

Cześć, nazywam się Adam Bukowiński. Prowadzę swoją firmę, zajmującą się fotografią i filmowaniem, natomiast w STP pełnię rolę reżysera oraz kierownika produkcji. Moja przygoda z nagrywaniem zaczęła się od kanału technologicznego w serwisie YouTube. Z czasem postanowiłem jednak zrobić coś więcej, żeby rozwinąć i w pełni wykorzystać swoje zdolności twórcze. Zebrałem wówczas grupę znajomych, o podobnych zainteresowaniach, jednak różnych talentach, które w połączeniu umożliwiły powstanie filmu pełnometrażowego. Dzisiaj tworzymy studio filmowe SoloTeamProductions, nie jesteśmy dla siebie jak rodzina – my nią jesteśmy.

Cześć! Jestem Klaudia. Na codzień studiuję psychologię i pracuję w branży gastronomicznej, lubię e-sport oraz koty. W STP jestem, ponieważ na planie filmowym poczułam się naprawdę dobrze, a poza tym lubię tworzyć. Obecnie jestem liderem grupy zajmującej się pisaniem scenariuszy oraz zarządzam naszymi mediami społecznościowymi.

Nazywam się Piotrek. Interesuje się sportem, głównie dyscyplinami drużynowymi jak piłka nożna lub siatkówka, ale także filmem, dlatego jestem w grupie filmowej SoloTeamProductions. Jestem w tej grupie od samego początku i widzę progres swój, jak i całej grupy. Chcę być częścią teraźniejszych jak i przyszłych projektów. Moja rola w STP? Pisanie scenariusza wraz z grupą innych osób do tego wyznaczonych. Szukanie miejsc do nagrań dla przyszłych projektów filmowych i rola reżysera kreatywnego, która polega na przygotowaniu aktorów przed planem zdjęciowym, by już podczas nagrywek wszystko było jasne i przejrzyste.

Nazywam się Wojtek, studiuje Inżynierię Materiałową. Interesują mnie podróże, a w szczególności po górach. Generalnie jestem osobą otwartą i lubię pracować w grupie razem z moimi przyjaciółmi. Praca zespołowa zawsze daje mi dużo siły i uśmiechu. Staram się dawać z siebie 100%. Wierzę w umiejętności zespołu dzięki czemu nasze produkcje są w dobrej jakości. W STP jestem jako zastępca reżysera i dyżurny planu.

Hej jestem Zuza, mam 21 lat . Pochodzę z Rzeszowa, ale od prawie roku mieszkam w Warszawie, gdzie pracuje i studjuje – psychologię oraz terapię zajęciową. Do grupy SoloTeamProductions należę od samego początku jej założenia i jestem odpowiedzialna za asystowanie, ustalanie dat spotkań, a także przyjmowanie zgłoszeń i problemów.

Cześć! Jestem Kamil i na co dzień studiuję psychologię w Rzeszowie. Moją pasją jest szeroko pojęte produkowanie muzyki, czyli od kompozycji, poprzez aranż utworu do jego mixowania i masterowania. Poza muzyką uwielbiam i trenuję sport jakim jest Freestyle Football. Można również powiedzieć, że jestem kawoszem. W STP byłem i dalej będę odpowiedzialny przynajmniej częściowo za produkcję muzyki oraz rejestrację dźwięku do scen. Zdarzy mi się także wesprzeć scenariusz własnymi pomysłami, a możliwe też, że przygotuję komuś kawę na planie 😉

Hej, jestem Rafał. Za dnia studiuję Inżynierię i Analizę Danych i  pracuję w Urzędzie Statystycznym, a po nocach dorabiam sobie innymi zleceniami informatycznymi. W czasie wolnym Tworzę figurki do D&D i Warhammer’a. Pomagałem tworzyć STP, a teraz zajmuję się załatwianiem rekwizytów do filmu, stroną internetową i innymi sprawami technicznymi.